26 Ocak Dünya Gümrük Günü Kutlamaları

 
 


Bölge Müdürlüğümüzce Dünya Gümrük Günü, Dünya Gümrük Örgütünün 2018 yılı için belirlediği “A secure business environment for economic development (Ekonomik Kalkınma İçin Güvenli İş Ortamı) temasına vurgu yapılarak kutlanmıştır.   

 
İzmir Valisi Sn. Erol AYYILDIZ'ı Ziyaret

Bölge Müdürümüz Sayın Nihat KINIK, Bölge Müdür Yardımcımız Şükü SABAH ve personelimiz Dünya Gümrük Günü nedeniyle İzmir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ’ı 24.01.2018 tarihinde makamında ziyaret ederek, çiçek takdim etmişler ve Dünya Gümrük Günü hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.

Atatürk Anıtına Çelenk Koyma, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı Töreni

Bölge Müdürlüğümüzce 25 Ocak günü Cumhuriyet Meydanında İzmir Gümrük Müşavirleri Derneği ile birlikte Atatürk Anıtına Çelenk konulmuş, saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okunmuştur.

Daha sonra Bölge Müdürümüz Sn. Nihat KINIK 26 Ocak Dünya Gümrük Gününün anlam ve önemini anlatan kısa konuşmasında Dünya Gümrük Örgütünün 2018 yılı için belirlediği
Ekonomik Kalkınma İçin Güvenli İş Ortamı temasına değinmiştir.
Bölge Müdürlüğümüz Dünya Gümrük Günü Kutlamaları

24.01.2017 Çarşamba günü Bölge Müdürlüğümüz yemekhanesinde İzmir Teftiş Kurulu Grup Başkanı Dr. İrfan KALPALI, Bölge Müdürümüz Sayın Nihat KINIK, Ticaret İl Müdürü Sayın Şahin ERSÜ, Başmüfettişlerimiz, İspanya Gümrük İdaresi heyeti  ve personelimizin  katılımıyla 26 Ocak Dünya Gümrük Günü kutlanmıştır. Kutlamada Kurumumuzdan emekli olan, Kurumumuza 40 yılın üzerinde hizmet veren ve görevinde üstün başarı gösteren personelimize  "Teşekkür Belgesi" verilmişir.
 
 
 
 
 İzmir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine Ziyaret.

Bölge Müdürümüz Sayın Nihat KINIK, Bölge Müdür Yardımcımız Şükü SABAH ve personelimiz Dünya Gümrük Günü nedeniyle İzmir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneneği Başkanı Hatice KOCAKAYA İŞBİLEN' i ziyaret ederek Dünya Gümrük Günü hakkında bilgilendirmede bulunmuşlardır.